BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

avietės

šildau rankas glausdama puodelį su aviečių saldumu. jaučiu, kad mano skruostai nusidažę jų spalva. ne arbatą tau dabar gerti, mergaite.

deja, kai taip šilta tikriausiai ir sėdėčiau su ne arbata iki ryto, kol reiktų maivytis prieš veidrodį ir skubėti pas solidžias tetas į solidžius pokalbius “kodėl, kas, ką veiki, kiek nori”. prieš daug daug laiko, būčiau save nuplakusi už vaikiškumą ir jokio karjeros troškulio. ir kaip aš galėjau pamiršti…

dabar viską trinam lauk ir pabandom iš naujo.

daug ką galėčiau pabandyti. kitaip ar anaip. nepasakyti to ar pasakyti vat taip ir su tokia intonacija. kartais apsirengti, kai vietoj to nusirengi, o kartais kaip tik nusirengti.

ir pasakyk tu man, kada gi, po velnių, reikia taip, o ne kitaip?

išsitaškiusi.

šiaip gerai susitikti nuo pat ryto su mylimais. ir net kai žino, kad skubu su kitais mylimais susitikti.

ne ne, jokių išdavysčių. kad gal net flirto.

ir ne tai, dažniausiai mes to nenorim matyt ar pripažinti, nes bijome peržengti ribas ar tiesiog tam ne laikas ir ne vieta. tai nusirengt ar dar ne?

vat ir trečias jau lenda su savo “kur buvai”, o tu nekaltom akim surezgi sakinį į kažką panašaus “flirtuot, o gal ir miegot”.

paskutiniu metu labai erzinuosi. ne su visais, tikrai tikrai. su kai kuriais būtų pavojinga. avietėmis nudažytų gal nebe tik veidus, o kažkur giliau.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą