BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Balkonas

neužtenka keisti darbą, pomėgius, draugus ar butą galbūt dar stilių ar plaukų spalvą, maršrutus, reikia kategoriškai keisti vardą, gal ir lytį, kalbą ar tautą. žalingus įpročius pakeisti kitais. vietoj niurzgėjimo juoktis, vietoj bėgimo aplink stadioną, naktimis dirbti sargu bėgimo takeliui.  kimšti į save pieniškus irisus vietoj 100 proc. kakavos ir kabinti ant durų įsakus naujus. nesigailėti, kad taip, bet gailėtis, kad nedarai kitaip. nesiseka megzti kojinių, nežinoma, kaip ir kam sekasi.

sveikinimai.

sveika patekusi į įstiklintą balkoną.

vis turėti omeny. rinktis tylėjimą vietoj dainavimo. ne šermukšnius skinti, apsakymus rašyti ar voratinklius ant stiklo nerti, o skalbinius mirkyti, kaitinti, tada laukti ir žiūrėti į to giganto būgną, levandų putas, paskui džiaustyti, lyginti ir lyginti. prieš tai dar nešti į balkoną. tą patį. įstiklintą.

sugebėti laiku susimokėti. pliusas. nevalgyti. prie lango pabūti. mačiau, kad ratų neliko, nes kolonėlės užsidaro. įstiklintam balkone viską kitaip matai. jautriau. jei tik langai nuvalyti. bukiau, jei purvą pirštu gramdyti galima. tikrai tikrai. ten ir tvankiau būna. mano mažoji sachara vasara. mano islandija sausio mėnesį su šerkšnu peleninėj.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Balkonas”

  1.   Asta rašo:

    supratau, kad buvau labai pasiilgusi

  2.   Dominic Suladrena rašo:

    Ar įsivaizduoji, koki

  3.   stiklo gaminiai rašo:

    Tiesa

Rašyk komentarą