BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

ieškojimai

o jau žalčiai šiandien kaip rangosi krūtinėj. taip ir norisi išspjauti lauk ant ledinio grindinio, kai dūmų siūlai kyla į laiptų paviršių.

ieškausi darbų darbelių. namų darbų nepasitaiko. tik buitis su bloga karma iš kito kambario, kuri persekioja mane ir stovi už durų, uostydama svetimus kvapus. paskui mane kaltina paranoja arba pasako, kad man “nekas”. bet vakarais aš visada išnešu šiukšles, kurdama pasakas iki šiukšlių vamzdžio ir atgal laiptais žemyn iki rudų durų. paskui blizginu savo taures su svetimom lūpų žymėm ant cukruotų kraštelių, troškinu daržoves, barstau druską ant kilimėlio prie kriauklės.

darbe vis panaršau įvairius variantus, kur galima ką nors gauti nemokamai. tarkim, gyvenamąją vietą. bet tada pagalvoju, kad jei būtų tokios vietos, tai gal ir gatvėj nebūtų daug tokių, kurie renka nuo grindinio nuorūkas, o paskui skolinasi degtukų, kad įtrauktų paskutinį nesurūkytą dūmą.

o namie ieškau darbo ne tik skalbinių dėžėj, bet ir naujoj rinkos nišoj. ne, ne taip. tiesiog, ieškau, nes jau metas, vis artėja rizika ir puikiai žinau net laiką, tikslią datą ir kuo tai gresia bei kiek bus tai įvertinta.

ir nieko gero. niekas nesiūlo nieko neveikti ir už tai pavalgyti bei apsipirkti kokiam “butike” su spa procedūrom. net intymių pasiūlymų neberandu ar nekaltų skelbimų dirbti modeliais už didelį mokestį, su socialinėm garantijom, priedais prie algos, bet naktimis. net nerandu išganingų žodžių, kad reikia padavėjos ir post scriptum, kad teks nešioti limonadą nuogom krūtim.

o šiandienos žalčiai taip įsikabinę, kad norisi nusigraužti pirštų galiukus.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “ieškojimai”

  1.   mm rašo:

    labas, kvepenčioji cinamonu. kokiame mieste gyveni?

  2.   cinamonoKrautuvele rašo:

    ten, kur visi veržiasi baigę mokyklas, o paskui supranta, kad ir kitur būna geriau.

  3.   Sena pazystama rašo:

    as irgi ten buvau. bet geriau niekur nebuvo. ir dabartiniai mano ieskojimai tokie pat kaip tavo, i vieta net nebesiorientuoju, tinka bet kas, kad tik butu ka veikti:)

Rašyk komentarą