BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

-iūtė ir kiti nesusipratimai

nuolatinis judėjimas ir nesugebėjimas sustot nors trumpam atsikvėpti. galbūt pritarčiau tam, juk galvoje verda bičių avilys. tik pastebėjau (oi, jau seniai), kad labiau mėgstu galvoti man nenaudinga linkme. kvailam paaiškinčiau taip: ką gi, įsivaizduok, jog susitinki su tokiu neblogu objektu. ta prasme, su objektu, kuris visai nieko atrodo, įdomu pasiklausyti, ką sugeba pasakyti. hm, jei dar nesupranti, tai norisi kartais, kad tas padaras su savo rankom apkabintų. gerai gerai, dar visai nieko būtų, jei sugebėtų pabučiuoti. kartais įtartinai atrodo, kad tai būna įmanoma (išlenda nenaudingos linkmės mintis, kuri man staigiai iškabina plakatą priešais akis su užrašu “spangsti, kvaile”), ai, pasiduodu, galėčiau ir permiegoti su tuo dvikoju, bet čia staiga ir vėl išlenda man nenaudinga mintis. kartais mane baisiai užp( ), kad niekas nesugeba mano nenaudingų minčių paneigti. jei reikia  pavyzdžio, kaip reikia tai padaryti, tai galiu iš patirties pasakyti:” remk tu mane prie sienos pagaliau!”

oi, dar man sako, kad mane mažai domina gyvenimo realijos čia ir dabar, bet, po velnių, o jums baisiai įdomu galvoti apie didėjančius mokesčius, brangstantį transportą ir prisvilusią vakarienę? va, įlendi sau į savo urvelį vakare (urvelis gaminamas taip: reikės paklodės, pagalvės ir antklodės, paklodė patiesiama ant lovos, tada dedama pagalvė, o paskui antklodė. tada lendama po antklode. labai giliai giliai, kad būtų net sunku kvėpuoti. aišku, pagalvė mažai gelbsti, bet juk kareiviai irgi apkasus kasėsi, nors juos sušaudydavo) ir ten jau galvoji, kad ten yra taip ir anaip ir bus vat šitaip ir kitaip.

aišku, esu baisiai revoliucinga, nors nepritariu tam. ir iš kur tie žmonės ištraukė, kad man tai būdinga. pokyčių ir perversmų nei mano viduj, nei šitoj valstybėj kol kas nepadariau. ak, KOL KAS. hm, bet jei revoliucingumas susijęs su girdėta istorijos vadovėliuose, kur žmonės mėgsta murkti, kaip katinai, tai jo jo, aš už laisvę, lygybę ir brolybę. nemanykit, kad kalbu tik apie kitų laisvę. man labai svarbi savo laisvė ir jokių suvaržymų. tai pats geriausias pasiaiškinimas giminių baliuj, kodėl aš dar -iūtė, o jei dar parodau paauglystės albumą, kai dar buvau totali nebrendyla, jie viską supranta, pamatę garsiuosius džinsus ar šiaip pliką bambą. gal ir dėl to dar esu -iūtė.

šiaip tai žinau, kad esu labai įdomi pašnekovė, kuri labai viskuo netikėtai ir staigiai gali nustebinti, kad net ložteli kolega nuo kėdės ar vyrukas paspringsta alaus gurkšniu (spėju, kad tokiu metu jiems būna labai gėda). ech, todėl manęs ir nemėgsta kostiumuoti dėdės ir tetos, nes atrodau labai nepatikima, o kai atrodai nepatikimas žmogelis, tai ir lieki visą gyvenimą -iūtė.

bet vat vieno dalyko, kurį sužinojau šiandien, tai niekaip nesuprantu. išgirdau, kad mano kategorijos atstovai labai neištikimi. labai. ne ne, ištikimi. tik ne visi sugeba tai suprasti (ei, vis dėlto aš save ginu). mat mūsų kategorijai labai svarbu dvasingumas, o seksas… nu ir ką? su kuo noriu, su tuo ir miegu. kiek noriu, tiek ir miegu, bet myliu tik tave.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą