BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

kaip aš valiau langus

pašėlusiai šiandien skverbiasi pro langus saulė, paliesdama kiekvieną dulkiną kampą. šią vasarą nenusivaliau langų. laiko neturėjau. šiandien dirbu. laiko neturiu. ryt ilsiuosi. laiko neturėsiu. pirmadienį darbas ir paskaitos. vėl laiko nebus. neturiu laiko net nusipirkti gražaus sąsiuvinio ir patogaus tušinio. paskui ateis pirmieji šalčiai ir tada langų nebus galima valyti, nes nuo drėgmės jie apsitrauks šerkšnu. ketinau juos nuvalyti prieš porą savaičių, bet man neleido. sirgau. kai pasveikau, ketinau jau valyti ir net pasiėmiau šluostes, bet pamačiau, kad neturiu langų valiklio. galėjau nueiti ir nusipirkti, bet neturėjau pinigų. kai atsirado pinigų, nusipirkau latte ir keletą sausainių. tada atsiminiau, kad reikėjo langų valiklio, bet jau buvo per vėlu. iš tos nevilties, kad vėl nieko nepadariau naudingo namams, sudėjau didžiulį kalną skalbinių ir net dvi dienas ištisas valandas skalbimo mašina dirbo savo darbą. kol ji savo triukšmu drumstė kaimynų ramybę, galėjau valyti langus su actu, nes atsiminiau, kad actas tam tinka, bet acto kvapas man nepatinka, o kol tai prisiminiau, jau skalbimo mašina baigė savo darbą ir reikėjo džiaustyti skalbinius. galėčiau paprašyti butokės, kad man atiduotų skolą ir nusipirkčiau langų valiklio. bet kažkaip nesmagu jos reikalauti skolos dėl kažkokio nebūtino daikto. galbūt žmogui tikrai dabar sunku ir negali atiduoti man pinigų. žinoma, gausiu algą ir galėsiu pirkti langų valiklio, o tada skirti vieną dieną šventam reikalui, bet problema, kad man reikia susimokėti už internetą, o jei nesusimokėsiu už jį, tada negalėsiu rašyti į savo dienoraštį, kaip toliau buvo su langų valymu. aišku, kažkiek atliks pinigų, kai susimokėsiu mokesčius, bet faktas tas, kad man reikia atnaujinti spintos turinį, nes prasidėjo naujas rudens sezonas. be to, tokie atsinaujinimai kelia optimizmą ir darbingumą. o juk langų nesinori valyti, kai nėra nuotaikos ir ūpo dirbti. susimokėjus mokesčius ir atnaujinus garderobą, vėl nebeliks pinigų langų valikliui. skolintis aš nenoriu. gėda būtų pasakyti: ei, paskolink ant langų valiklio. beje, dėl ekonominio nuosmukio nelabai kas ir turi pinigų skolinimui, o bankams aš įsipareigoti nenoriu. visokios palūkanos, bemiegės naktys, sukant galvą, ar laiku susimokėjau įmokas. dėl tokio streso net nepastebėčiau nuvalytų langų grožio. tad ar verta aukoti ramybę?

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (8) | “kaip aš valiau langus”

 1.   Katė Ant Palangės rašo:

  Na, nenori, nenori gi tu tų langų valyt… :)
  Pažįstama situacija. Pati šiandien galuojuosi su vienu įsisenėjusiu įsipareigojimu. Tuoj…

 2.   cinamonoKrautuvele rašo:

  noriu noriu, tik langų valiklio neturiu :(

 3.   Vizbara rašo:

  Krautuvėle, aš pasiryžęs tau padovanoti to langų valiklio, kad tik išvaduočiau tave nuo šio sielos sopulio ir galvos laužymo :) Kur man tau jį pristatyti? :)

 4.   cinamonoKrautuvele rašo:

  vaikystėje man mama sakydavo, kad negalima atidaryti durų nepažįstamiems žmonėms. deja, negaliu ir iš tavęs priimti langų valiklio :( nebent pristatytum paštu, bet šiais laikais pasitikėti paštu negalima. vat siunčiau draugei atvirlaiškį prieš metus, o ji iki šiol jo negavo. tad tu tik į balą išmestum pinigus, o aš vis tiek negaučiau langų valiklio.

 5.   EternalEnigma rašo:

  skaitydama tyliai kikenau… bet iš tiesų pažįstama situacija. gal tu per daug apkrovei save, a?

 6.   cinamonoKrautuvele rašo:

  būtent! juk tik dėl laiko trūkumo iki šiol negalėjau nusivalyti langų, kai turėjau galimybę nusipirkti langų valiklio.

 7.   VenusOfAir rašo:

  Man atrodo ispanai visada sako, kad viska padarys “rytoj”, bet kai ateina rytojus, jie sako “ne siandien, o rytoj” ir taip tas rytojus neateina niekada:)) Bet kazkurioje salyje (dabar neprisimenu) langus butina valyti kas menesi, net jei jie ir nepurvini ir jei kas nors to nedaro (dazniausiai koks nors atvykelis is kitos salies) i ji visi ziuri gatveje ir laiko labai apsileidusiu zmogumi:) O musu salies gyventojai langus dazniausiai valo per Velykas. O iki ju dar labai toli, kodel cia taip skubi?:))

 8.   cinamonoKrautuvele rašo:

  todėl, kad šiais metais švenčiau velykas ir nevaliau langų.

Rašyk komentarą