BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

kavinėjimai

sakiau sau, kad niekada negersiu kavos, nes ji per daug juoda ir per daug karti. vaikystėje stebėdavau mamą su jos drauge godžiai malančias kavos pupeles. suaugusiųjų žaidimai, vaje.

rytais išprotėju pildama pieną ant grindų, sau ant pirštų, lūpų dažų antspaudai ant puodelio krašto ir telefonas kitoje rankoje. skubėjimas ir dar šlapi plaukai išties labiau pažadina.

rytais negerčiau kavos namuose, kuriuose aitrus sekso  kvapas persismelkęs į sienas, o tau reikia prieš darbą dar suspėti į namus. tą rytą tikriausiai ir namuose negerčiau.

dabar kavą madinga gerti gatvėje ir dailiai judinti klubus prieš stilingo vaikino nosį. o ir automobiliai netikėtai perėjose sustoja… belieka tik dailiai kojomis mosuoti prieš juos. aha, kartais ir mosteliu rankytėmis. per plaukus, sakykim.

dar kavą galima gerti, žinoma, kad jaukioje prancūziškoje kavinėje ir vaidinti žavią snobę, kuri tempiasi su savimi didžiulį kalną madingų žurnalų. et, šiuo atveju tinka ir knygos. dabar ir jų viršeliai su žinomais holivudo gražuoliais.

o dar yra ir latte. man tai ne kava, o atskiras malonumų žanras. pastebėjau, kad nuo jos viskas ir prasideda. visi tie kavos ištvirkimai su prieskoniais, įvairiais skoniais, kvapais ir vat netyčia jau ir telefonų numeriai plaukia į moterišką kišenę nuo baro.

žavu kartais išduoti savo įsitikinimus. net nagus nusilakuoti žaliai ir būti madingai su batais žudikais. kad ir balkone geriant kavą su pavojingu dūminiu užkandžiu. velniop, juk tai taip madinga.

galima tada kviestis kaimyną flirtui ar sausainiui. susipažinti ir pasakyti, kad šiandien tu esi numeris vienas, degant žvakėms, o rytoj juk viskas gali būti kitaip, mažuti.

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “kavinėjimai”

  1.   momo rašo:

    Labai moteriškai. Aš gal tiesiog pasiilgus tavo įrašų buvau :)

Rašyk komentarą