BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

o dabar ponai ir ponios!

taip taip, jau girdžiu, kaip man ploja minia, nes sugrįžau į didžiąją sceną, apšviestą šiltų prožektorių. kažkur minios tolumoje girdžiu, kaip skanduoja mano vardą, į viršų iškelti plakatai su mano nuotrauka ir kokia aš tokia ir anokia su visokiom -iausia. Iš VIP ložės mesteli į mano pusę glėbį banaliųjų žiedų, siųsdami man oro bučinius ir mintyse kartodami mano kažkada sakytus žodžius.

esu pasitikėjimo bokštas vidury scenos, su smunkančia petnešėle nuo pečių, o kvepalų šleifas sklando virš manęs lyg cinamono aura.

o jūs dabar sakot, kad man didybės manija, išlukštenat iš popierėlio užsilikusių kalėdinių saldainių ar gliaudot tarp pirštų kažkelintą jau mandariną, galbūt vėliau nuslinksit į šaldytuvą baltos mišrainės, o grįždami prie kompiuterio ekrano, kartosit mintyse mano vardą blogąja prasme ir įkišit pirštus į užsilikusių kūčiukų dubenį. paskui iš nevilties, kad yra tokių žmonių, eisit pasišildyti vakarykščio kalėdinio vyno, įmesdami į puodą apelsino griežinėlį ir cinamono lazdelę (aha, cinamono).

bandau šituo prologu ar monologu priartėti prie kasmetinių sveikinimų, bet kad aš nesugebėjau šiais metais dar nė vienam kažko palinkėt, nes jau žinau, kad ir taip tų dalykų jiems prilinkėjo su kaupu. tikiuosi nuoširdžiai. ech, juk tuos pačius dalykus mes per metus pakartojame apie keturis kartus: velykos, kalėdos, nauji metai ir gimtadienis. sveikatos, laimės, pinigų, meilės. tradiciškai. na taip, kartais tarp šitų linkėjimų įsiterpia koks netikėtas pūkuotas palinkėjimas ir tu pasimeti, galvodamas, ar tas sms būtent tau skirtas ir kokią knygą skaitė linkėjimo siuntėjas, kad gimė tokia netikėta mintis. o kažin rankos nedrebėjo rašant nestandartinį pasveikinimą. hm, nestandartinis pasveikinimas standartiniu sveikinimo metu. pusė bėdos. galima užskaityti. kiti per tokias šventes tikrina, kiek turi draugų. spokso pro langą ir laukia, kiek atplauks tų sveikinimų. po poros metų pastebi, kad tų sveikinimų kaip ir nebeliko. gal dar po poros metų suvoks, jog laikas jam pirmam rašyt tuos sveikinimus, o ne skaičiuot gautas žinutes telefone, kiek jų gavai iš kitų.

tikriausiai jau priartėjau prie prologo. o jūs man plokit plokit. galit ir sveikinti. nesupyksiu.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “o dabar ponai ir ponios!”

 1.   Diman rašo:

  Išsamus anonsas…

 2.   Sgt. Pepper rašo:

  pinigų laimės sveikatos

 3.   rednails rašo:

  minkstu pukuotu triusio metu ;)

 4.   cinamonoKrautuvele rašo:

  ačiū rednails už pūkuotą palinkėjimą, bet ypač dėkoju sgt.pepper, kad išliko tradiciškas :)

Rašyk komentarą