BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

pašėlusios naktys

toje tvankioje ir sausrų pavogtame pasaulyje net nekaltieji būna nuteisiami. jie nekišami į mažas celes už metalinių grotų, bet iš jų atimama penkiasdešimt avių ar karvė su veršiuku. priklauso nuo to, kaip taryba nubalsuos ir kokią baudą paskirs. nemokėdami pasirašyti, jie deda mėlynus pirštų antspaudus lapo kampe. taip kaltoji ir nekaltoji pusės pasižada, kad nuo šiol viskas bus pamiršta ir jokie gentainiai nebeturi teisės iš jų tyčiotis ar palaikyti kažkieno pusę, pvz., to vargšo, iš kurio atėmė penkiasdešimt avių, nors jis tik gynėsi nuo savo kaimyno ir netyčia prakirto kaktą su akmeniu. vien dėl to, kad buvo pralietas kraujas, nebelieka teisiųjų ar kaltųjų.

dieną atrodo viskas paprasta ir žavu. norisi nuo troškios gatvės pasinerti į šaltą vandenį ir stebėti savo atvaizdą paviršiuje. vakarėjant pajunti, kad tvankuma slegia tave iki pirštų galiukų, skrandis primena, kad šiandien jam padovanojai tik ledų porciją, o širdis jau antras vakaras daužosi melancholijos ritmu. sau primeni, kad tuoj tuoj užmerksi akis ir išaus rytas. tereikia iškentėti dar vieną pašėlusią naktį.

“ak, kaip smagu pradėti dieną, sutikus gražią merginą gatvėje”.  kai jis jau man už nugaros, tik tada sugalvoju pasakyti “ačiū”, nors mintyse peršasi mintis, kad šis nepažįstamasis už kampo esančioje kavinėje gers šaltas sultis su savo seksualiąja katyte.

šiomis naktimis pasiduodu savo prigimčiai ir lendu į patalus lyg kūdikis. deja deja, kai juntu, kad jau vėsi antklodė glosto mano pečius, išgirstu pažįstamą įkyrų garsą sau virš ausies. bandau ignoruoti, bet pajuntu, kad jau saldžiai saldžiai siurbiasi į mano šiltą odą. staigiu judesiu užsitempiu antklodę sau ant galvos ir bandau rasti išeitį iš šios nemalonios ir keblios situacijos. suprantu, kad turėčiau uždaryti balkono duris, bet kitas balsas man primena, kad šviežio gūsio nesulauksiu iki pat ryto. ši sąlyga manęs netenkina, todėl pradedu svarstyti apie tai, kad turiu užsidegti šviesą ir pabandyti užmušti tą kalę, kuri niekina mano kūną.

išties baltieji pradžioje taikė tokias pačias baudas, kaip ir mūsų žemyne, bet tai visiškai nepasiteisino, nes juodieji tiek buvo pripratę prie laisvės ir savų papročių, kad kalėjimuose ilgiausiai jie sugebėdavo išbūti ten trys mėnesius ir vėliau palikdavo pasaulį.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą