BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

pirštų joga

aha, buvau pasislėpusi kamuoliuke. toks sąstingis kojinėse slėpėsi, kad vakarais tik paimdavau knygą į rankas, o ryte pabusdavau nuo erzinančios lempos šviesos. ramindavau save, kad pirštų joga man padės. na ir kas, kad apie ją skaičiau kažkokiame bulvariniame leidinuke. svarbu tikėti. jaučiausi tokia meistre, jog pradėjau net kitus mokyti, kaip reikia gyventi, suglausti pirštus, kurie ir ką reiškia. pradėjau net analizes daryti iš jų raidžių ir apgamų. galėjau išrengti žmogų vidury gatvės ir analizuoti jo anatomiją, kūno sudėjimą ir odos skaistumą. badydama į akivaizdžius trūkumus, traukdavau į save mėtinius nuodus, teigdama jiems, kad jogos ir žolytės gydo ne tik skausmus ar vėžius bet ir planetą gali padovanoti su vidury didžiuliu maišu pinigų.

pradėjau net planuoti laiką apsimestinai. nusipirkau darbo knygą, nors ją jau reikėjo pradėti sausį. pavartau aš ją per savaitę porą kartų. daug tuščių lapų, bet jei jau būna kas nors pasižymėta, tai tik atsakingai. tik atsakingai ir baisiai svarbu. šiaip pirštų joga labai padeda viską atsiminti. pirštų joga nereikalauja lankstytis kaip gyvatei ir nertis iš savo odos, nereikia ramybės ar čiurlenančio vandens, neskaudini savo galvos smilkalais, tiesiog įsijungi čekuolį ar kakariekū ir užsiiminėji savęs ugdymu. tikrai padeda. išbandžiau. pasiteisino. net autobuse surangau pirštus, o kai kas nors kėsinasi mano pirštus išardyti, papasakoju apie visus kosmoso dėsnius ir paradoksus, kurie mums vaikšto iš paskos. netgi pradėjau sakyti, kad balti centai traukia baltus. vienas vyras prie manęs išsitraukė piniginę ir juos išmetė į gatvę. patikėjo. ir tikiu, padėjo. tą dieną jis tikrai neturėjo sunkaus svorio prie krūtinės ar džinsų kišenėje. priminiau jam, kad nepamirštu šitos tiesos. ryt juk vėl gali užtikti baltus. o balti juk traukia baltus. nuo šito irgi turėtų gelbėti pirštų joga. nereikia pirkti nei drambliukų, keramikinių varliukų ar made in china monetų.

deja, garantuoju iš savo patirties, kad kai plausit galvą ar kapstysitės po šaldytuvą, pirštų joga bus pamiršta min max valandai. bet prieš miegą reikia už tokius praradimus atsiimti ir po pagalve žaisti dvasingumą. kol jauti, kad miegas atpalaiduoja rankų raumenis ir viskas dingsta.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (6) | “pirštų joga”

 1.   oouhla rašo:

  hehehee, super yra tavo pirštų joga.

 2.   joga rašo:

  geri patarimai

 3.   Arnas rašo:

  reikia nepamirsti apie joga ir lendant i saldytuva :)

 4.   jurga rašo:

  Labas, noriu susisiekti su jumis del bendradarbiavimo su laikrasciu 370.

 5.   Daumantas rašo:

  Pirmą kart apie tokius išvis girdžių :)

 6.   cinamonoKrautuvele rašo:

  svarbu, kad išvis išgirdai :)

Rašyk komentarą