BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

reiktų

pas mane pilna visko.

ir labai vietos nerandu, kai reikia savo kampu dalintis su kitais. jų kasdien daugėja. tai pas vieną, tai pas kitą kažkas atsibeldžia. tik trumpam, tik vidutiniškam ar galutinai ilgam. priimam. juk esam geros širdies ir labai dosnūs lietuviai.

o jei paskui pradės naudotis.

man pasidarė per mažai vietos skaityti, gulėti ar žiūrėti filmą. nesugebu net dulkių valytis, o ką jau kalbėti apie mokslus. jei tau kažkas skambina, turi lėkti ieškoti neužkariauto kampo, o jei nori pabūti viena su savimi, turi keliauti į vonią. bet ir ten po kurio laiko pasibels ir paprašys paskubėti.

…o vakarais reikia tartis prie kurio krašto nori miegoti.

tai tik laikina. kaip ir viskas. kaip ir tirpstančios tabletės skrandyje bei pinigai kišenėje. kaip ir kasdien trumpėjantis biuletenis ir ilgi miegojimai rytais. netgi atidėliojimas svarbių reikalų kažkada prispaus prie sienos ir lieps susiimti.

tikriausiai tokiais atvejais dažniausiai savo mamoms sakom, kad išties viskas gerai ir tik tas “deja, negrįšiu” išdavikiškai prabyla apie užimtumą.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (5) | “reiktų”

 1.   Juodaake rašo:

  Kur gyveni?

 2.   cinamonoKrautuvele rašo:

  vilniuje nuomojamame bute.

 3.   VenusOfAir rašo:

  As pagalvojau, kad bendrabutyje. Priprasi ir bus smagu:) Mano sesuo dabar studijuoja. Is pradziu nikeas nepatiko, o dabar net namo nebenori gryzti:)

 4.   cinamonoKrautuvele rašo:

  o aš bendrabutyje nesu gyvenusi. kartais norėtųsi pažiūrėti, kokia ten studentiška upė teka :)

 5.   parasyta rašo:

  bendrabuty vusko būna. Bet drįsčiau teigti, kad man patinka. Nors privatumo tikrai nedaug, bet būna gerų valandų. O dėl jų verta. (:

Rašyk komentarą