BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

stiliaus pamokos

taip jau būna, kai norisi būti vienai iš gražiausių, kai ta šventė. na, tokia unikali ir nepamirštama, paskui anūkams rodomos nuotraukos ir pasakojama, kas gulėjo po stalu, kas šoko basas ir nuo tortų ir mišrainių apsinuodijo.

kai tu apeini n taškų ir apima neviltis, supranti, kad gali būti unikali, jei nueisi pas tą, kuri dėlioja dygsnius vakarais ir net naktimis, kad prilygtų glamūrui. tu beprotiškai džiaugiesi, kad atsiranda tokia galimybė, daužai galvą į lubas pasišokinėdama, visiems giriesi ir pasiruošusi dosniai atverti piniginę.

su džiaugsmu lauki, kada pamatysi juodraštinį variantą, net nusidepiliuoji kojas ir pasiruošusi eiti su aukštakulniais, kad tik vaizdas veidrodyje būtų nepamirštamas. ir tada… o tada…

supranti, kad nekenti lietuviško solidarumo, nes nesugebi apversti liežuvio keiksmažodžiui. savo nepasitenkinimą bandai paaiškinti jos nuovargiu, skubėjimu ir naktiniu darbu. juk viskas paskutinę minutę.

visos bando mane įtikinti, kad aš mat nieko nesuprantu, kad tai “oje, vaje, vau ir t.t.”, kad tai vintažas ar blizgantis vogue viršelis.

bandau save paguosti, kad rytoj viskas atrodys kitaip ir neteks išdegus akių lėkti į tuos pačius taškus, kur viskas dryžuota, smulkiai gėlėta ar kur gipiūras taip ir pasiruošęs prairti besisegant užtrauktuką.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą