BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

susikaupimas

šiandien daug išleidau popieriukų, kad ateity turėčiau popieriuką su antspaudu. neturiu supratimo, ką su juo veiksiu ir kur jį dėsiu, kai jau vieną tokį turiu ir jis man visiškai neteikia susižavėjimo. taip taip, dabar kuo daugiau investuoji, tuo daugiau turi. taip sako visokie dėdės su storais pilvais.

išties man patinka mokytis. ir net prieš pakvaišusį rugsėjį visąlaik svajojau, kaip eisiu į dienines paskaitas su gražiais batais ir ilgu plevėsuojančiu šaliku. turėsiu didelį ir storą sąsiuvinį, į kurį primarginsiu pievos gėlių ir beprasmių eilučių. ir tik vėliau suvoksiu, kad tai jau buvo ne prieš porą naktų ir dienų, o metų…

dabar galėčiau tai pakartoti. vien tas ėjimas mintinai žinomais takeliais į bespalvius suolus ir auditorijas, pakelia man ūpą pavartyti “kur stoti”.

ir aš tiek sau prisižadu, kad kitais metais ten, o kitais kitur. kad žiemos tamsiais vakarais eisiu ten ir išmoksiu to ir ano. bet laikas įtartinai nuo manęs nusigręžia, o aš lieku viena su savo tingiais norais.

juk reiktų sau pasižadėjus tai įvykdyti. smagu padėti raudoną pliusą prie ilgo sąrašo juodoj knygutėj.

…ir taip kasdien susikaupimą ugdau.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (4) | “susikaupimas”

 1.   VenusOfAir rašo:

  Istojai i mokamas studijas?.. :)

 2.   KitokiaFeja rašo:

  jei ne paslaptis.. kokia sritis sugunde?

 3.   cinamonoKrautuvele rašo:

  oi, aš jau šešerius metus vilniuje gyvenu ir jau nebe pirmą specialybę mokaus :) jau šiais metais turiu baigti magistrą. tikiuosi… nes pernai patingėjau ir pasidariau pertrauką. būsiu verslininkė :D magistras mokamas, o iki tol mokiausi nemokamai ir su stipendija :)

 4.   VenusOfAir rašo:

  As taip pat turiu ir bakalaura ir magistra- mokytis labai patiko, bet kol kas dideles praktines naudos diplomai neatnese:)

Rašyk komentarą