BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

“tu pakviesk mane į pasimatymą”

senokai buvau pasimatyme. tam tikrame, o ne eiliniame greitam susibėgime lyg valgytum makdonalde.

galbūt ne pačių pasimatymų ilgiuosi, o to jaudulio, kai jam ruošiesi ir dešimt sykių žiūri į veidrodį, nes nosis yra tau per didelė ir su kuprele, blakstienos neužsiriečia iki dangaus, o lūpos nėra putlios.

daugiau nei dešimt sykių lendi į spintą ir supranti, kad eilinį sykį tavo figūra neatitinka tų idealių standartų, kuriuos propoguoja ir kitam žemyne. tada pradedi svarstyti, o kas jam tiktų ir patiktų, po velnių, o kur leisit vakarą, ar reikia suknelės ir iškirptės, o gal užteks džinsų. o jei pasiūlys užsukti į privačią erdvę… hm, šiuo atveju, ar traukti seksualius nėrinukus ar neverta. o dieve, o kaip atrodytų, jei per pirmąjį pasimatymą jau demonstruotum savo kūno linkius šešėlyje. ar tai padoru? bet.

o kai jau kvepiniesi riešus, supranti, kad neturi pakankamai grynųjų, nes nežinai, kiek kainuos vyno taurė, išvis nežinai, ar manipuliuoti jo sąskaita ar būti savarankiškai ir nepriklausomai, o jei dar teks vėlai skambinti trumpuoju numeriu, kad tave iš vidurio nuvežtų į užkampį. o jei atsiras netikėtų išlaidų, pavyzdžiui nubėgs kojinių akis ir vietoj to, kai tu jam pasakei, kad eini trumpam į mergaičių kambarį, tu bėgi už kampo pirkti pėdkelnių ir pleistro pūslėms, nes nauji batai šiandien tokie tau neparankūs.

o kai jau ruošiesi rakinti duris, supranti, kad turi truputį pavėluoti, aišku, kad padorumo ribose. tada suvoki, kad dar gali spėti perskaityti knygą ar repetuoti, ką sakysi, kaip sakysi. supranti, kad tavo kvėpavimas patankėjęs ir eini darytis mėtų arbatos, o kol ją užsiplikai, pastebi, kad jau peržengei vėlavimo ribas.

kai pagaliau išaušta ta akimirka, galvoje susipina visi repetuoti scenarijai, jog kyla noras pasiduoti ir pabėgti, bandai prisidengti meniu ir šimtąjį kartą skaitai tą pačią eilutę. ties ja ir apsistoji, kai maloni padavėja priima užsakymą. o tada ir prasideda nerangus tylėjimo ir stebėjimo žaidimas, pirštų barbenimas į stalą ir karts nuo karto bandymas užmegzti jaukų pokalbį. ne ne, ne visada taip būna. kartais būna viskas atvirkščiai: kalbi lyg prisuktas laikrodis, pertraukinėjat vienas kitą arba tiek abu įkaitinate aplink save orą, kad norisi greičiau nešdintis iš viešumos.

po sėkmingos pirmos dalies, abu laukiat antrosios, galbūt tylaus pasivaikščiojimo stebint svetimus langus, delnų prakaitavimo, kai abu sukat galvą ar apkabint, ar pabučiuot, o gal paklaust leidimo, ar ne vaikiška, vaje, jaučiuos kaip paauglė, paauglys. po sėkmingos antros dalies, kai įkaitusiais veidais krenti į savo lovą, dažniausiai atlekia nerimastinga žinutė su klausimu ar saugiai grįžai į namus arba su trumpu ačiū už pasimatymą.

po nesėkmingos pirmos dalies, dažniausiai mes žiūrim vienas į kitą, mandagiai padėkojam už šį vakarą ir iškart pažadam susitikti rytoj ar kitą dieną, nors giliai viduje žinot, kad antro karto nebus.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (7) | ““tu pakviesk mane į pasimatymą””

 1.   deathblow rašo:

  reiškia mūsų susitikimai-pasimatymai būdavo sėkmingi ;)

 2.   Nematoma rašo:

  Ech, perskaičius užsimaniau meilės ir to pasimatymo jaudulio..

 3.   momo rašo:

  Būna ir trečias variantas: pirma dalis pavykus, su antrąja gerokai paskubėta. Atsisveikinant nesuprantat, ar padoru pasimatyt dar kartą :)

 4.   U rašo:

  perskaitai, ir visiškai pritariu Nematomai, jog taip užsinori tų pasimatymų jaudulių ^^

 5.   cinamonoKrautuvele rašo:

  pritariu momo :) norėjau apie tai užsiminti, bet supratau, kad tinka toks pasimatymas prie tų nenusisekusių, nes pradedam vienas kitą tyliai kaltinti arba pradedi galvoti, o kas būtų buvę, jei ne taip būtų buvę :)
  deathblow, pasimatymai vėliau linksta kažkuria linkme :) arba arba :)

 6.   momo rašo:

  O Povilas, man atrodo, jau su visom blogerėm pasimatymuose buvęs! :)
  Krautuvėle, mano paskutinysis buvo toks “trečias variantas”. Geras tris dienas graužiau save - na negi neišeina mandagiai atsisveikinti ir laukti žinutės? Būtinai reikia visas privačias erdves apžiūrėt… :)

 7.   cinamonoKrautuvele rašo:

  aha, povilas, pasimatymų asas :D galėtų atsargiau kalbėt tokius dalykus, nes pradės blogerės vienai kitai į plaukus kibti.

  vadinasi, momo,šį trečią variantą reikės man kada atskirai apžvelgti :)

Rašyk komentarą