BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

užkalbinimai prieš virusą

kai rūkas skverbiasi į nuogus pečius, o tu grakščiai bandai nuodyti save, pastebi svetimą žvilgsnį. girdi, kad tau kažką sako, bando iššniukštinėti tavo asmenybę, prajuokinti internetiniais anekdotais ir protarpiais pasirūpinti ar tau nėra šalta. juk šiandien lijo. ir taip smarkiai. tu tyliai stebi, geri į save vakarą, atsklindantį vyno kvapą ir vis lėtini savo dūmų judesius, kad kuo ilgiau gertum medaus žodžius į save. lėtai sumaigai likučius pirštuose ir brauniesi pro tuos tvirtus pečius link šurmulio. dar tau išeinant spėja kažką išlementi apie tai, jog visąlaik tylėjau, bet juk taip žiūrėjau, taip žiūrėjau. o aš tik palieku savo žodžių šleifą: “pasitikrinau save”.

galbūt jis draugams tą naktį pasakojo, kad sutiko kvailą mergiotę, kuri pratylėjo tas penkias ar dešimt minučių, tik norėdama pažiūrėti ar sugebės išlikti ištikima savo principams, o gal vaikinui.

tą naktį važiuodama taksi link namų draugėms pasakosiu, koks kvailys bandė mane įsitempti į lovą, o aš tik norėjau pasitikrinti ar vis dar kažkas mane temptųsi ant grindų ar šiaip į atokų kampą.

kai pabudau, karštis iš gerklės slinko į krūtinę ir supratau, kad nieko gero nebus jau mano planams ir eiliniams pasitikrinimams vakare. tada belieka pjaustyti persikus ir kepti pyragus, miegoti per dieną tris kartus, o pabudus tikrintis ar tau jau geriau. padėčiai nepasikeitus, pjaustais imbierą ir karštymu žudai praleistas naktis po atviru dangumi.

guodžiu save, kad viskas bus gerai, nes kitaip ir neįmanoma. o jei jau nusipirksiu loterijos bilietą ir dar lauksiu lošimo, tada suprasiu, kad kažką praleidau.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą