BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

vienkiemis

atrodo sukasi visos dienos tuo pačiu ritmu. tik kartais paįvairini savo būtį pabėgimu į miestą, vynu ir ilgomis kalbomis. dar prie to paties pasitikrini ar vis esi rinkoje, apnuogindama petį.  tada tykiai vėl leidi valandas savo kampe, skaitai receptus, perki produktus ir pasiduodi. jau laukiu tos dienos, kai galėsiu atsiskaityti, susirinkti parašus ir vėl važiuoti.

sunku dirbti, sunku nieko neveikti.

vėliau pastebi, kad ir pajudėti iš savo taško sunku.

labai dažnai dabar galvoju, kad turiu ieškoti savęs iš naujo. blogiau nei pildyti pageidaujamų specialybių lapą.

užtat noriu vienkiemio. jau užaugau iki to, kad nebebijau būti viena. netgi gėles auginčiau ir kartais aplankyčiau savo tolimus kaimynus ar į savo kiemą sukviesčiau mieste pasilikusius. užplūstantis šurmulys per žalius laukus link dangaus.

netgi pasistiebiau. mano materialūs poreikiai kasdien mažėja. kaip nepatogu prieš draugus ir praeivius. neturiu kuo pasididžiuoti, kai sutinku seną pažįstamą su prabangiu laikrodžiu ant riešo, o atsisveikinus kulniuoju į viešąjį transportą, kai jis tuo tarpu maigo prabangaus automobilio pultą.

“žinai kas juokinga”

“ir kas gi”

“kad svaičioju apie tave prisimenu tavo odos kvapą noriu bučiuoti tave jausti tavo šiltą alsavimą į mano kaklą”

“o kas čia juokingo”

“kaip tai kas tu tai priimi kaip savaime suprantamą dalyką ir nepasakai nei taip nei ne netgi nepasiunti manęs bet ir nepaklausi kaip man sekasi”

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “vienkiemis”

  1.   blacksugar rašo:

    Vienas protingas žmogus pasakė: “savęs nereikia ieškoti, save reikia sukurti”.
    Na, bent man ši frazė padarė įtaką. :)

Rašyk komentarą