BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

will i meet someone like…

taip įsikibo naktinis slogutis į mane šiandien. ir nesiruoši tu manęs paleisti. jau tiek laiko. beprotiška tėkmė. kartais išlendi sapnų pavidalu ir pažadini kaltės gniužulą. tampu vienam vakarui, saulėtai dienai ar savaitei asociali. kad taip atvirai pasikalbėjus dabar su tavim. mes bandėm. ne kartą ir ne du. taip ir liko kažkas pas tave ir pas mane.

tikrai stengiausi sudėlioti visus angelų šnibždėjimus. pilnus kartėlio, vilties, laukimo, atleidimo ir kaltės. visas mano pastangas užtildei savo neišsakyta paslaptimi, kuri, sakei, taip ir liks. nebent kada nors tam užaugsiu.

jau šitiek valandų ir dienų praėjo. metais nuplaukė į foto albumus ir kitais bučiniais ant veidų, kūno  kontūrais į šiltus patalus, o aš pagaunu save laukiant tos dienos, kai iš kažkur kažkokiais nesuvokiamais būdais tu man ją atskleisi.

žvalgausi į gatves ir skverus, į praeivių veidus, ieškodama, kas gali tave priminti. ar dar gali kas nors tave priminti…šitiek kartų dėl to save talžiau, laisčiau stalus ir mylėjaus. šešėliu slinkdavau pasislėpti.

kaip tu gyveni, ar atlėksi žodžiais apie savo gyvenimą, vis arčiau ir arčiau… išklausysiu. galbūt net ką nors pasakysiu.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą