BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

asocialumas

labai ilgai ilgai jutau šypsenas tamsiame ryte. ir pasukom laikrodžius. bandom apgauti laiką, nors kūnas rėkte rėkia visai kitką.

man tikrai negaila apsireikšti dviem ar keturiais sakiniais, bet galva bando skubiai išrasti mokslinį darbą. ir pasuktas laikas atgal negelbsti. o pirštai vis kabinasi į pravertas lūpas ir jas uoliai drasko iki kraujo.

kad taip pasislėpus konservų dėžutėje.

išties mane vargina rudeninės spūstys, lekiančios didelės kuprinės ir tabaluojantys maži batukai, damos ir džentelmenai, kalbantys apie teisės ar vadybos mokslus stotelėse, kasdien vis augantys iš savo provincialumo ir pasmerkiantys savo unikalumą centro susibūrimo vietose.

teisingos ir ne dienos mylėti(s) iki pabaigos. gimdyti naujus pažadus ir beviltiškas priesaikas. kasdien raustis lentynose ir pirkti itališkus makaronus.  patirti nuopolius ir klausytis tragiškos muzikos ar simfonijos, dalyvauti pokalbiuose ir debatuose, skaityti skelbimus, megzti ir megzti.

kad taip pašokus aukštyn.

laukti sniego ir žieminių batų. taip saldu kartais sustoti augti ir pasilikti nesikeičiančioje vietoje. ne ne ne. pasidalinam šakutėm ir lėkštėm.

mane buitis kartais veža. ir gan toli. tiek daug visokių skirtumų, kuriuos norisi vis pakeisti. ir kartais aš pajuntu įkvėpimą ir net tokį nenusakomą optimizmą, jog viskas įmanoma ir viskas galima. ilgai ir laimingai. pirkti kilimus, puodelius ir šluostes. neapsiriboti tik pigiomis rankinėmis ir piniginėmis.

kad taip sutikus furijas kitoj gatvės pusėj.

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (5) | “asocialumas”

 1.   momo rašo:

  Nemeluojant, tai yra viskas, kuo gyvenu dabar ir nieko geriau šį vakarą neparašyčiau.

 2.   cinamonoKrautuvele rašo:

  tikiu tavimi.

 3.   VenusOfAir rašo:

  Nuostabus įrašas apie supančią kasdienybę. Dienoje tiek smulkių vaizdų, kalbų ir įvykių, kurių jei neužrašai po kurio laiko pamiršti. Bet jei ir pamiršti- nieko baisaus dėl to nenutinka.

 4.   Asta rašo:

  visai kaip anksčiau, taip kitaip.

 5.   silentium rašo:

  tas pasislėpimas konservų dėžutėje- nuostabi mintis. Labai patiko. Labai laiku… :)

Rašyk komentarą