BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

labai daug

matyt labai daug noriu. labiausiai, kad ne tik kasdien nešiočiau daiktus iš vieno kampo, nueičiau iki maisto lentynų kitoj gatvės pusėj, bet ir turėčiau daugiau proto ir truputį sėkmės, nes tada mane kažkas kažkur pakviestų. pirmiausiai į prestižinį pokalbį, kur dirba gražūs, jauni, vikrūs ir turtingi. labai noriu, nes tada mano kortelė automatiškai padidėtų iki tokio dydžio, kad netilptų į bankomatą, o man būtų nusispjauti į kortelės pin kodą, nes galėčiau nežiūrėdama rinktis raudonus aukštakulnius ir nešti juos prie prekystalio virš kurio raibuliuoja krištoliniai sietynai. netgi ratus greitus nusipirkčiau, o ateičiai ir vairuotoją su briliantine šypsena įsitaisyčiau.

labai daug martinio su alyvuogėmis. ne tik kažkur senamiestyje. italijos. bet ir dangoraižyje. aišku, niujorko.

… o vogue gaudytų mano birkin rankinių kolekciją.

labai daug sugebėjimų. gal net pati iš šilko išlankstyčiau kolekciją, vertą paparacių ir holivudo dėmesio, o tuo tarpu skaldyčiau kokosus nuosavoje saloje kur nors ten prie malaizijos (ech, būtų ir geresnės geografijos žinios).

labai labai pamėgčiau omarus ir vyno rūsius. ką jau kalbėt apie vynuogyną… žinoma, kad savą.

ne tik nusirengt sugebėčiau ar protų mūšiuose dalyvauti, bet ir do re mi plėščiau visam pasauliui labdaros tikslais. ir ne tik, žinoma žinoma.

labai daug meilės. iki koktaus saldumo. ir nulis rūpesčių.

labai daug muzikos. tos pačios. pasikartojantis balsas. minimalūs žodžiai į mano ausį. krimstelėjimas, lyžtelėjimas, krimstelėjimas,          ,       ,       .,….,,,.

kiek daug ženklų, draudimų, įspėjimų, reikalavimų.

vis girdžiu, kad reikia to ir ano. o sąrašas, šast, ir ilgėja. nebetelpa į rankinę, spintoj. vonioj nebeskęsta.

ar ateisi, kaip tada… aišku, kad su labai daug ir labai ilgai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą